Stefan Kuntz’dan Smaçlarıyla Yeri Göğü İnleten Melissa Vargas Açıklaması

Sırbistan’ı yenerek Avrupa Şampiyonu olan Filenin Sultanları bir kez daha göğsümüzü kabarttı. Gurur dolu anlar yaşadığımız anlarda A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz’ dan yüzleri güldüren Melissa Vargas açıklaması geldi.

CEV 2023 Avrupa Voleybol Şampiyonası finalinde Sırbistan’ı 3-2 yenerek altın madalyayı kazanan Filenin Sultanları tarihinde ilk kez Avrupa şampiyonu oldu.

Heyecan dolu maçın her saniyesinde nefeslerimizi tuttuğumuzu söyleyememiz de yanlış olmaz. Tarihe geçen maça Melissa Vargas damga vurdu.

Çıktığı setlerde tamtamına 41 sayı atarak milyonları kendine hayran bırakan Melissa Vargas maçın en değerli oyuncusu (MVP) seçildi.

Maçın kaderini değiştiren Vargas sosyal medyayı altüst etti. Performansıyla tüylerimizi diken diken eden ‘Malatyalı Vargas’a tebrik yağdı.

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri kapsamında 8 Eylül’de Ermenistan ile yapılacak maça hazırlanan A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, bu kıymetli başarı hakkında konuştu.

Smaçlarıyla yeri göğü inleten Melissa Vargas’ın performansından övgü dolu sözlerle bahseden Alman teknik adam, “Melissa Vargas’a sormak lazım acaba erkek kardeşi var mı?” diye sordu.

?

?

?

?

?

?

?

Kuntz, Türkiye’de yabancı teknik antrenörlere karşı olan tutumu eleştirerek, Filenin Sultanları antrenörü Daniele Santarelli’nin başarısına parmak bastı.

‘Voleybol Milli Takımı’nda da yıllardır yabancı bir teknik adam var, ondan önce de yabancı vardı. Başarı geldi. Böylelikle yabancı hocalara güven duymak gerekiyor.’

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x