Sözleşmesini İptal Etti: Yıldız Futbolcu Fenerbahçe Yolcusu

Devre arasında yapacağı takviyelerle ilgili kadrosunu güçlendirmenin planlarını yapan Fenerbahçe’nin transfer listesinde yer alan Rade Krunic’le ilgili flaş bir iddia geldi.

İtalyan basını, bir süredir adı sarı lacivertlilerle anılan Serie A ekibi Milan’ın 29 yaşındaki orta sahası Rade Krunic’in Fenerbahçe’ye imza atmaya yakın olduğunu ileri sürdü.

FENERBAHÇE KRUNIZ İLE ANLAŞTI

Calciostyle’da yer alan habere göre, Milan Teknik Direktörü Stefano Pioli’nin Ismael Bennacer’in takıma geri dönmesi ve Boşnak futbolcunun ekonomik isteklerini engellememek için takımdan ayrılmasına onay verdiği Krunic ile Fenerbahçe arasında anlaşma sağlandı.

YILLIK 3,5 MİLYON EURO KAZANACAK

Haberde, Fenerbahçe’nin tücrebeli orta saha ile 2006 yılına kadar sürecek yıllık 3,5 milyon ve bonuslardan oluşan bir sözleşme imzalayacağı kaydedildi.

Haberde ayrıca dikkat çekici bir ayrıntıya yer verilerek rade Krunic’in, Porta Nuova’da bulunan dairesinin kira sözleşmesini geçen hafta sonlandırdığı bildirildi. Bu durumun da yıldız futbolcunun Fenerbahçe’ye transferine dair önemli bir ipucu olduğu aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir