Age of Empires 2: Definitive Edition İçin Victors and Vanquished Genişlemesi Geliyor

Microsoft’un gerçek zamanlı strateji serilerine odaklanan “New Year, New Age (Yeni Yıl, Yeni Çağ) canlı yayın etkinliğinde Age of Empires 2: Definitive Edition için Victors and Vanquished adlı hikaye içeriğine odaklanacak ilk genişleme paketi duyuruldu.

Victors and Vanquished, dahil olacağınız 19 hikaye senaryosuyla birlikte gelecek ve bunlardan 15’i genişleme yaratıcısı Ramsey Abdulrahim tarafından topluluk tasarımı günlerinde oluşturuldu. Genişleme sürümlerinde senaryolar, profesyonel seslendirme dizileri, orijinal müzik, denge değişiklikleri ve modernizasyon güncellemeleriyle birlikte gelecek. Ayrıca genişlemeye özel 5 yepyeni senaryo bulunacak.

Oyuncular bu senaryolarda Ragnar Lothbrok, Büyük Otto, Oda Nobunaga, Charlemagne ve diğer tarihi figürlerin rollerini üstlenecekler. Ragnar Lothbrok’un senaryosunun açıklaması şu şekilde: “İçinizdeki Viking’i serbest bırakın! Savaş birliklerinizi devasa bir Kuzey Avrupa haritası üzerinde denizin ötesine gönderin. Tüm büyük imparatorluklar mütevazı kökenlerden başlar ve sizinki de farklı olmayacak. Savaşçılara ödeme yapmak ve asker toplamak için baskınlarla başlayın. Daha sonra gücünüzü artırmak için Norveç, Danimarka ve İsveç’teki jarldomları ele geçirin. Kral olduğunuzda, daha fazla olasılık parmaklarınızın ucunda: teknolojilerin kilidini açmak, güçlü kahramanlar bulmak, istediğiniz yere baskın yapmak ve hatta bonuslar için tanrılara ibadet etmek için başarılarınızı kullanın.”

Age of Empires 2: Victors and Vanquished genişlemesi 14 Mart 2024 tarihinde PC ve Xbox konsollarında yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x