24 Yaşındaki Yasemin’i Vahşice Öldürmüştü! ABD’li Eski Sevgilinin Cezası Belli Oldu

Üç yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nin New Jersey eyaletinde, oğlunun gözleri önünde acımasızca Yasemin Uyar’ı öldüren sevgilisi Tyler Rios, 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Yasemin Uyar, New Jersey’de yaşayan bir kadındı ve eski sevgilisi Tyler Rios tarafından vahşice öldürülerek ormana terk edilmişti. Yasemin’in katilinin cezası netleşti.

Tyler Rios, Yasemin’in oğlunun babası olmasına rağmen, henüz lise son sınıfındayken Yasemin’le tanışmıştı. Ancak ilişkilerinde şiddetin artmasıyla Yasemin, oğlu Sebastian’ı yanına alarak kaçtı. Polise başvurarak eski sevgilisinin tehditlerinden korunmaya çalıştı.

Ancak maalesef yardım bulamadı. Oğlu için hayata sımsıkı sarılan genç kadın, 9 Temmuz 2021’de sevgilisi tarafından bulundu ve vahşice öldürüldü. Yasemin Uyar’ı öldüren Tyler Rios, olaydan sonra oğluyla birlikte evine giderek parti düzenledi.

Eski kız arkadaşı olan Yasemin Uyar’ı öldürmek ve cesedini arabayla Tennessee’ye taşımak suçlamasıyla Tyler Rios, 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Rios, Uyar’ı boğarak öldürdüğünü ve cesedi oğluyla birlikte araçla yakındaki bir ormana attığını itiraf etti.

24 yaşındaki Yasemin’in ölüm nedeni boğulma ve darbe sonucu travma olarak tespit edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x